Terminliste: Alle | PostNord-ligaen avdeling 1 2017


# Runde Dato Tid Hjemmelag   BortelagResultat
1 1. runde 17.04.2017 14:00 Finnsnes - Grorud0 - 1
1 1. runde 17.04.2017 14:00 Brumunddal - Kjelsås1 - 0
1 1. runde 17.04.2017 14:00 Nybergsund - Skeid0 - 1
1 1. runde 17.04.2017 14:00 KFUM - Bærum1 - 1
1 1. runde 17.04.2017 14:00 Alta - Follo2 - 0
1 1. runde 17.04.2017 14:00 Asker - HamKam1 - 5
1 1. runde 17.04.2017 14:00 Vålerenga 2 - Raufoss0 - 1
2 2. runde 01.01.2017 16:00 Grorud - KFUM3 - 2
2 2. runde 01.01.2017 16:00 Bærum - Alta1 - 1
2 2. runde 01.01.2017 16:00 Follo - Nybergsund0 - 1
2 2. runde 01.01.2017 16:00 Raufoss - Asker0 - 0
2 2. runde 01.01.2017 16:00 HamKam - Brumunddal1 - 0
2 2. runde 01.01.2017 16:00 Skeid - Vålerenga 22 - 0
2 2. runde 22.04.2017 16:00 Kjelsås - Finnsnes1 - 2
3 Round 3 29.04.2017 15:00 Finnsnes - HamKam0 - 1
3 Round 3 29.04.2017 16:00 Nybergsund - Bærum1 - 2
3 Round 3 29.04.2017 16:00 Brumunddal - Raufoss0 - 1
3 Round 3 29.04.2017 16:00 KFUM - Alta2 - 4
3 Round 3 29.04.2017 16:00 Grorud - Kjelsås4 - 1
3 Round 3 30.04.2017 16:00 Asker - Skeid0 - 3
3 Round 3 01.05.2017 16:00 Vålerenga 2 - Follo3 - 2
4 Round 4 07.05.2017 16:00 Follo - Asker0 - 0
4 Round 4 07.05.2017 16:00 Kjelsås - KFUM1 - 0
4 Round 4 07.05.2017 16:00 HamKam - Grorud3 - 0
4 Round 4 07.05.2017 16:00 Skeid - Brumunddal2 - 0
4 Round 4 07.05.2017 16:00 Raufoss - Finnsnes1 - 3
4 Round 4 07.05.2017 16:00 Alta - Nybergsund2 - 1
4 Round 4 07.05.2017 16:00 Bærum - Vålerenga 21 - 2
5 Round 5 14.05.2017 15:00 Vålerenga 2 - Alta0 - 3
5 Round 5 14.05.2017 15:00 Finnsnes - Skeid0 - 0
5 Round 5 14.05.2017 15:00 Asker - Bærum2 - 2
5 Round 5 14.05.2017 16:00 KFUM - Nybergsund1 - 2
5 Round 5 14.05.2017 16:00 Kjelsås - HamKam0 - 0
5 Round 5 14.05.2017 16:00 Brumunddal - Follo1 - 3
5 Round 5 14.05.2017 16:00 Grorud - Raufoss0 - 2
6 Round 6 21.05.2017 15:30 Raufoss - Kjelsås2 - 2
6 Round 6 21.05.2017 15:30 Follo - Finnsnes2 - 1
6 Round 6 21.05.2017 16:00 Bærum - Brumunddal4 - 1
6 Round 6 21.05.2017 16:00 Skeid - Grorud0 - 1
6 Round 6 21.05.2017 16:00 Alta - Asker2 - 2
6 Round 6 21.05.2017 16:00 HamKam - KFUM1 - 0
6 Round 6 21.05.2017 16:00 Nybergsund - Vålerenga 22 - 3
7 Round 7 28.05.2017 16:00 Asker - Nybergsund2 - 2
7 Round 7 28.05.2017 16:00 Grorud - Follo3 - 0
7 Round 7 28.05.2017 16:00 Brumunddal - Alta0 - 0
7 Round 7 28.05.2017 16:00 Kjelsås - Skeid1 - 1
7 Round 7 28.05.2017 16:00 HamKam - Raufoss2 - 0
7 Round 7 28.05.2017 16:00 Finnsnes - Bærum2 - 3
7 Round 7 28.05.2017 16:00 KFUM - Vålerenga 24 - 0
8 Round 8 04.06.2017 16:00 Raufoss - KFUM0 - 2
8 Round 8 04.06.2017 16:00 Follo - Kjelsås0 - 1
8 Round 8 04.06.2017 16:00 Bærum - Grorud4 - 0
8 Round 8 04.06.2017 16:00 Alta - Finnsnes1 - 0
8 Round 8 04.06.2017 16:00 Skeid - HamKam4 - 0
8 Round 8 04.06.2017 16:00 Vålerenga 2 - Asker0 - 1
8 Round 8 04.06.2017 18:30 Nybergsund - Brumunddal0 - 0
9 Round 9 11.06.2017 16:00 HamKam - Follo3 - 0
9 Round 9 11.06.2017 16:00 Brumunddal - Vålerenga 22 - 1
9 Round 9 11.06.2017 16:00 Kjelsås - Bærum2 - 1
9 Round 9 11.06.2017 16:00 Grorud - Alta2 - 2
9 Round 9 11.06.2017 16:00 Raufoss - Skeid2 - 1
9 Round 9 11.06.2017 16:00 Finnsnes - Nybergsund1 - 2
9 Round 9 11.06.2017 16:00 KFUM - Asker3 - 3
10 Round 10 20.06.2017 16:00 Skeid - KFUM1 - 2
10 Round 10 20.06.2017 16:00 Bærum - HamKam3 - 3
10 Round 10 20.06.2017 16:00 Asker - Brumunddal1 - 0
10 Round 10 20.06.2017 16:00 Follo - Raufoss0 - 5
10 Round 10 20.06.2017 16:00 Alta - Kjelsås1 - 0
10 Round 10 20.06.2017 17:30 Nybergsund - Grorud3 - 4
10 Round 10 20.06.2017 17:30 Vålerenga 2 - Finnsnes2 - 1
11 Round 11 25.06.2017 15:00 Finnsnes - Asker0 - 1
11 Round 11 25.06.2017 16:00 Kjelsås - Nybergsund3 - 2
11 Round 11 25.06.2017 16:00 KFUM - Brumunddal2 - 1
11 Round 11 25.06.2017 16:00 Skeid - Follo1 - 2
11 Round 11 25.06.2017 16:00 Raufoss - Bærum1 - 1
11 Round 11 25.06.2017 16:00 HamKam - Alta2 - 1
11 Round 11 25.06.2017 16:00 Grorud - Vålerenga 24 - 0
12 Round 12 30.06.2017 16:00 Brumunddal - Finnsnes2 - 1
12 Round 12 30.06.2017 16:00 Bærum - Skeid0 - 1
12 Round 12 30.06.2017 16:00 Nybergsund - HamKam1 - 0
12 Round 12 30.06.2017 16:00 Asker - Grorud5 - 1
12 Round 12 30.06.2017 16:00 Alta - Raufoss2 - 1
12 Round 12 30.06.2017 16:00 KFUM - Follo0 - 0
12 Round 12 30.06.2017 17:00 Vålerenga 2 - Kjelsås2 - 2
13 Round 13 22.07.2017 16:00 HamKam - Vålerenga 22 - 0
13 Round 13 22.07.2017 16:00 Follo - Bærum2 - 2
13 Round 13 22.07.2017 16:00 Grorud - Brumunddal0 - 2
13 Round 13 22.07.2017 16:00 Finnsnes - KFUM1 - 3
13 Round 13 22.07.2017 16:00 Kjelsås - Asker1 - 1
13 Round 13 22.07.2017 16:00 Skeid - Alta0 - 2
13 Round 13 22.07.2017 16:00 Raufoss - Nybergsund2 - 0
14 Round 14 30.07.2017 16:00 Raufoss - Vålerenga 26 - 3
14 Round 14 30.07.2017 16:00 Follo - Alta0 - 2
14 Round 14 30.07.2017 16:00 HamKam - Asker2 - 1
14 Round 14 30.07.2017 16:00 Skeid - Nybergsund4 - 2
14 Round 14 30.07.2017 16:00 Bærum - KFUM1 - 0
14 Round 14 30.07.2017 16:00 Grorud - Finnsnes2 - 1
14 Round 14 30.07.2017 18:00 Kjelsås - Brumunddal2 - 1
15 Round 15 01.01.2017 16:00 KFUM - Grorud2 - 2
15 Round 15 01.01.2017 16:00 Asker - Raufoss3 - 0
15 Round 15 01.01.2017 16:00 Brumunddal - HamKam0 - 2
15 Round 15 01.01.2017 16:00 Nybergsund - Follo2 - 1
15 Round 15 01.01.2017 16:00 Alta - Bærum1 - 1
15 Round 15 01.01.2017 16:00 Vålerenga 2 - Skeid1 - 1
15 Round 15 05.08.2017 15:00 Finnsnes - Kjelsås1 - 1
16 Round 16 13.08.2017 15:30 Kjelsås - Grorud2 - 2
16 Round 16 13.08.2017 16:00 Alta - KFUM3 - 0
16 Round 16 13.08.2017 16:00 Bærum - Nybergsund2 - 2
16 Round 16 13.08.2017 16:00 Skeid - Asker0 - 1
16 Round 16 13.08.2017 16:00 HamKam - Finnsnes3 - 0
16 Round 16 13.08.2017 16:00 Raufoss - Brumunddal6 - 2
16 Round 16 13.08.2017 16:00 Follo - Vålerenga 21 - 2
17 Round 17 15.08.2017 15:00 Brumunddal - Skeid0 - 0
17 Round 17 15.08.2017 16:00 KFUM - Kjelsås2 - 0
17 Round 17 15.08.2017 16:00 Grorud - HamKam0 - 7
17 Round 17 15.08.2017 16:00 Asker - Follo2 - 1
17 Round 17 15.08.2017 16:00 Finnsnes - Raufoss0 - 3
17 Round 17 15.08.2017 16:00 Nybergsund - Alta1 - 0
17 Round 17 15.08.2017 16:00 Vålerenga 2 - Bærum4 - 1
18 Round 18 27.08.2017 15:30 Nybergsund - KFUM3 - 4
18 Round 18 27.08.2017 16:00 HamKam - Kjelsås2 - 1
18 Round 18 27.08.2017 16:00 Raufoss - Grorud1 - 0
18 Round 18 27.08.2017 16:00 Follo - Brumunddal1 - 0
18 Round 18 27.08.2017 16:00 Bærum - Asker2 - 3
18 Round 18 27.08.2017 16:00 Skeid - Finnsnes4 - 0
18 Round 18 27.08.2017 16:00 Alta - Vålerenga 23 - 0
19 Round 19 03.09.2017 15:00 Kjelsås - Raufoss2 - 1
19 Round 19 03.09.2017 16:00 Brumunddal - Bærum2 - 1
19 Round 19 03.09.2017 16:00 Grorud - Skeid0 - 1
19 Round 19 03.09.2017 16:00 KFUM - HamKam1 - 3
19 Round 19 03.09.2017 16:00 Asker - Alta4 - 0
19 Round 19 03.09.2017 16:00 Finnsnes - Follo2 - 1
19 Round 19 03.09.2017 16:00 Vålerenga 2 - Nybergsund0 - 0
20 Round 20 10.09.2017 15:30 Skeid - Kjelsås3 - 1
20 Round 20 10.09.2017 15:30 Bærum - Finnsnes2 - 3
20 Round 20 10.09.2017 16:00 Follo - Grorud1 - 6
20 Round 20 10.09.2017 16:00 Alta - Brumunddal4 - 0
20 Round 20 10.09.2017 16:00 Nybergsund - Asker2 - 3
20 Round 20 10.09.2017 16:00 Raufoss - HamKam2 - 0
20 Round 20 10.09.2017 16:00 Vålerenga 2 - KFUM0 - 4
21 Round 21 16.09.2017 14:00 Finnsnes - Alta0 - 3
21 Round 21 16.09.2017 16:00 HamKam - Skeid2 - 1
21 Round 21 16.09.2017 16:00 KFUM - Raufoss0 - 1
21 Round 21 16.09.2017 16:00 Grorud - Bærum0 - 3
21 Round 21 16.09.2017 16:00 Brumunddal - Nybergsund1 - 2
21 Round 21 16.09.2017 16:00 Kjelsås - Follo3 - 1
21 Round 21 16.09.2017 16:00 Asker - Vålerenga 22 - 0
22 Round 22 24.09.2017 16:00 Follo - HamKam0 - 2
22 Round 22 24.09.2017 16:00 Asker - KFUM2 - 3
22 Round 22 24.09.2017 16:00 Bærum - Kjelsås1 - 0
22 Round 22 24.09.2017 16:00 Alta - Grorud2 - 2
22 Round 22 24.09.2017 16:00 Skeid - Raufoss1 - 1
22 Round 22 24.09.2017 16:00 Nybergsund - Finnsnes0 - 1
22 Round 22 24.09.2017 16:00 Vålerenga 2 - Brumunddal3 - 1
23 Round 23 02.10.2017 16:00 Grorud - Nybergsund0 - 1
23 Round 23 02.10.2017 16:00 Brumunddal - Asker1 - 2
23 Round 23 02.10.2017 16:00 HamKam - Bærum2 - 0
23 Round 23 02.10.2017 16:00 Kjelsås - Alta3 - 1
23 Round 23 02.10.2017 16:00 Raufoss - Follo8 - 0
23 Round 23 02.10.2017 16:00 Finnsnes - Vålerenga 22 - 0
23 Round 23 02.10.2017 17:00 KFUM - Skeid1 - 2
24 Round 24 08.10.2017 15:30 Vålerenga 2 - Grorud2 - 0
24 Round 24 08.10.2017 15:30 Asker - Finnsnes2 - 2
24 Round 24 08.10.2017 16:00 Brumunddal - KFUM1 - 0
24 Round 24 08.10.2017 16:00 Follo - Skeid5 - 2
24 Round 24 08.10.2017 16:00 Bærum - Raufoss2 - 1
24 Round 24 08.10.2017 16:00 Nybergsund - Kjelsås4 - 2
24 Round 24 08.10.2017 16:00 Alta - HamKam0 - 1
25 Round 25 14.10.2017 13:00 Skeid - Bærum5 - 3
25 Round 25 14.10.2017 13:00 Finnsnes - Brumunddal2 - 2
25 Round 25 14.10.2017 16:00 Raufoss - Alta0 - 0
25 Round 25 14.10.2017 16:00 Kjelsås - Vålerenga 21 - 0
25 Round 25 14.10.2017 16:00 Follo - KFUM3 - 2
25 Round 25 14.10.2017 16:00 HamKam - Nybergsund4 - 2
25 Round 25 14.10.2017 16:00 Grorud - Asker3 - 2
26 Round 26 21.10.2017 13:00 Alta - Skeid0 - 1
26 Round 26 21.10.2017 13:00 Asker - Kjelsås4 - 1
26 Round 26 21.10.2017 13:00 Vålerenga 2 - HamKam0 - 3
26 Round 26 21.10.2017 13:00 KFUM - Finnsnes2 - 0
26 Round 26 21.10.2017 13:00 Nybergsund - Raufoss2 - 3
26 Round 26 21.10.2017 13:00 Bærum - Follo2 - 2
26 Round 26 21.10.2017 13:00 Brumunddal - Grorud0 - 3
Vipps App ikon RGB

Neste kamp

lør, 20. okt. 2018 13:00
Frigg
-:- Fakta
Finnsnes

NTL

Tabellen

Lag Ka Po
Frigg 24 52
Senja 24 52
Lyn 24 50
Junkeren 24 44
Fløya 24 43
Grei 24 40
Harstad 24 39
Finnsnes 24 33
Skarp 24 25
Melbo 24 24
Skjervøy 24 23
Korsvoll 24 21
Stålkameratene 24 15
Sortland 24 12

Siste kamp

Stadion: Finnsnes idrettspark lør, 13. okt. 2018 14:30
Finnsnes
0:1 Senja

Følg oss på Twitter

Besøk oss på Facebook